Sbírka pro Honzíka – poděkování

imageVe školním roce 2014/15 nasbírala naše škola 225 kg plastových víček. Peníze přišly na účet  rodičů Honzíka Novotného z Olbramovic a může tak denně dojíždět do speciální mateřské školy Medvídek v Brně. Honzík nám napsal krásný děkovný dopis:

Moji milí kamarádi,
velmi vám všem, kamarádi moji, děkuji.
Děkuji za všechna nasbíraná plastová víčka, které pro spoustu lidí nic neznamenají.
Pro mě a moji rodinu je to obrovská pomoc a známka toho, že Vám dětičky jako já nejsou lhostejné.
Děkuji za to, ze díky Vaší pomoci mohu dojíždět za svými kamarády do speciálni mateřské školy Medvídek v Brně. Přestože je to tak trochu jiná škola, pro tak trochu jiné děti, jsem tam velmi rád a šťastný. Stejně tak jako máte vy kamarády ve Vaší škole, já je mám v Té svojí.
Bez vaší pomoci bych nemohl do 35km vzdálené školy jezdit každý den. Nejenže by mi bylo smutno po kamarádech a tetách, ale hlavně bych nemohl rehabilitovat.
Cvičit potřebuji každý den, abych dělal mamce, taťkovi a sestřicce radost na té mojí hrbolaté cestě životem.
Přestože vás všechny osobně neznám a vy neznáte mě, věřím, že jste skvělí lidé, skvělí kamarádi s velkým srdcem!!!
Děkuji Vám a všem Vám přeji pevné zdraví a šťěstí !!!
 Váš kamarád Honzík Novotný s milující rodinou