Zápis žáků do 1. ročníku

Zápis žáků do 1. ročníku 16.1.2015

V pátek 16. ledna 2015 se uskutečnil v budově l. stupně základní školy zápis dětí do l. ročníku pro školní rok 2015-2016. Rodiče s dětmi přicházeli k zápisu do l. třídy v době od 14 do 17 hodin. Zápisu předcházely schůzky s rodiči budoucích prvňáčků v mateřských školách na ulici Husova a Malinovského, kterých se zúčastnily p.uč. Mgr. Irena Náhlíková a PaedDr. Jaromíra Svobodová. Rodiče byli informování o průběhu zápisu, diskutovali o školní zralosti a připravenosti budoucích prvňáčku do školy. Rodiče měli možnost zvážit také odklad školní docházky.

K zápisu se dostavilo 39 dětí.  Všechny děti byly zapsány do 1. ročníku. Po loňském odkladu přijde 10 dětí. Do prvních tříd na naší škole nastoupí celkem 49 dětí.

PaedDr. Jaromíra Svobodová