4.B v Infinity Laser game Znojmo

Ve středu 11. května jsem své žáky ze třídy 4.B pozvala a linkovým autobusem přivezla do Znojma ku příležitosti oslavy mých narozenin. Oplatila jsem jim tímto způsobem veškeré daryfotka (1) od nich získané v průběhu školního roku a materiální pomoc rodičů k oslavám výročí školy či Vánoc.

Ve Znojmě jsme nejen došli do cíle, ale cestou jsem se v parku přesvědčili o tom, že žáci dokáží pojmenovat živočichy a rostliny z aktuálně dokončeného učiva o parcích a městské zeleni.

Aréna se nachází v druhém patře obchodního domu Dyje na Obrokově ulici. Po otevření dveří jsme se ocitli v hráčském doupěti, kde nás moc milá obsluha vyzvala k sestavení týmů. Měli jsme rezervovaných šest her pro dvanáct hráčů, proto vznikly tři týmy po šesti hráčích. Modří, žlutí a červení. Každý hráč si tedy zahrál minimálně tři hry.

Zápasy byly na body, ale v aréně to vypadalo, že každý bojuje o svůj život. Po každé hře byli hráči zpocení až na zadnici. Vydechnout si mohli při střídání, kdy neaktivní hráči trávili čas hraním her na PlayStationu nebo vzdušným hokejem.

Každé kolo bylo statisticky vyhodnoceno, viz. fotogalerie. Neporazitelný byl modrý tým, který neprohrál ani jeden zápas a jejich střelec, Matěj Ryšavý, získal pro svůj tým nejvíc bodů, čímž se držel na vrcholu tabulky.

Jako aktivní hráčka jsem si zápasy moc užila. Po čase jsem si dala do těla a díky svým úžasným žákům jsem prožila nejlepší narozeninovou oslavu v životě.

Lucie Pavlů