4.B na turnaji v přehazované

V pátek 13. května se třída 4.B vydala na turnaj v přehazované, který se konal na Základní škole v Hrušovanech nad Jevišovkou. Jednalo se o historicky první ročník turnaje tohoto typu konaného na Základní škole v Hrušovanech.1652698269895

Našimi protivníky byli hráči ze Základní školy v Šanově, Drnholci a Hrušovanech nad Jevišovkou. Prohráli jsme na plné čáře se ziskem devíti, desíti a opět devíti bodů.

Soupeři to s námi měli v každém kole těžší a těžší. Postupem času jsme jim nedovolili už tolik bodů a lépe jsme jejich útoky vychytali. Bohužel na naší straně nebylo ani počasí, díky čemuž jsme první zápas hráli v dešti.

Žáci nejsou z turnaje smutní, mají jiné zážitky, zejména s ovocnými koši a hvězdným příjezdem. Vypadalo to na mezinárodní utkání, protože jsme přijeli na místo v autobuse se slovenskou poznávací značkou. Na prohru vzpomínají žáci v dobrém: ,,Jsme přece první od konce.”, říkají.

O zábavu a zahnání chmur po odehraných zápasech se staral Lukáš Knotek. Tímto mu děkuji za jeho zlobení a provokování soupeřů, kterým bavil naši třídu. Nejlepším hráčem turnaje byl za náš tým vyhlášen Vojtěch Toufar.

Bylo nám doporučeno více trénovat, ale jak žáci sami podotkli, nemáme kde. Těšíme se a vyhlížíme do budoucna slíbenou výstavbu multifunkčního hřiště, které je k tréninku na podobné zápasy nezbytné.

Lucie Pavlů