Workshop 3D tisku pro pedagogy

Detailní seznámení s nejoblíbenějšími technologiemi a postupy 3D tisku, materiály i příklady uplatnění výtisků v praxi, seznámení s různými typy 3D tiskáren a s odbornými pojmy jako např. slicer, filament apod. Tak to byla náplň středečního workshopu pro zájemce z řad pedagogů nejen z naší školy, ale i pedagogů ze ZŠ Prosiměřice a ze ZŠ a MŠ Višňové. Společně jsme si, pod dohledem odborného lektora, vyzkoušeli veškeré funkcionality, vytvořili a vytiskli 3D model klíčenky a medvěda. Vize moderního školství 21. století a zavádění moderních technologií do všech typů škol je nesmírně zajímavým tématem nejen pro pedagogy, ale především pro žáky. Škola by tedy měla žáky nové vědomosti nejen učit, ale především je nechat vše prožít.

Mgr. Jana Pavlů

HTML galerie Zonerama