Vánoce u Prototýpků

Vánoce u Prototýpků ve 3.B byly, jako vždy, šťastné a veselé. Bohatě prostřená slavnostní tabule, voňavé vánoční cukroví, řízek s bramborovou kaší, jablíčka k rozkrojení, která věští pevné zdraví, skořápky od ořechů se svíčkou, oznamující, zda budou malí Prototýpci proplouvat dalším rokem spolu v jedné třídě. Znějící koledy, pohodová a rovněž kreativní nálada, bilancování nad odcházejícím rokem a vize do roku přicházejícího. Vše završil slavnostní přípitek dětským šampáněm, prskavkami pro štěstí a nejočekávanější okamžik, rozdávání a rozbalování dárků od kamarádů. Musím říct, že se už děti dobře znají a ví, o co mají Ježíška poprosit pro kamaráda, aby mu udělaly radost. I já musím poděkovat Ježíškovi, že mi nadělil tak úžasné děti a samozřejmě i jejich rodiče. Bez jejich obrovské pomoci by vše nešlo tak hladce. Do nastupujícího roku přejeme tedy všem pevné zdraví, hromadu štěstí, lásky, elánu, skvělých nápadů, pohody, klidu a vždy super dobré nálady.

Mgr. Jana Pavlů

HTML galerie Zonerama