Regionální kolo recitační soutěže 2024

Ve čtvrtek 22. února se uskutečnil již IX. ročník recitačního klání žáků  I. stupně základních škol moravskokrumlovského regionu. Celkem 23 recitátoři ze ZŠ Hostěradice, Mor. Krumlov-Ivančická, Olbramovice, Troskotovice, Vedrovice a Miroslav soutěžilo ve třech kategoriích s tímto umístěním:
I. kategorie – 1. ročník
1. místo: Růženka Urbánková (ZŠ Olbramovice)
2. místo: Lada Leona Dvořáková (ZŠ Troskotovice)
3. místo: Eliška Hochmannová (ZŠ Hostěradice)
II. kategorie – 2. a 3. ročník
1. místo: Sára Bauckmannová (ZŠ Vedrovice)
2. místo: Ella Podrázká  (ZŠ Olbramovice)
3. místo: Aneta Schaurová (ZŠ Hostěradice)
III. kategorie – 4. a 5. ročník
1. místo: Terezie Trávníčková  (ZŠ Hostěradice)
2. místo: Tadeáš Mika (ZŠ Vedrovice)
3. místo: Valerie Benešová (ZŠ Miroslav)
Čestné uznání za působivý přednes: Šarlota Bracková (ZŠ Miroslav).

Velké poděkování za nelehké  rozhodování patří porotě, která byla letos složená ze zástupců pedagogů všech zúčastněných škol, paní učitelkám a panu učiteli z I. stupně za přípravu a organizaci regionálního kola recitační soutěže a p. uč. Široké za moderování celé akce.
Děkujeme také Sdružení rodičů při ZŠ Miroslav za finanční příspěvek na knižní dary a občerstvení pro soutěžící.
Všem vítězům gratulujeme a recitátorům děkujeme za účast. Těšíme se příští rok opět na setkání při recitačním klání.

Mgr. Olga Široká

HTML galerie Zonerama