Opět na virtuální exkurzi

Skupina ČEZ a jejich interaktivní studio otevírá žákům škol možnost virtuálně nahlédnout do nejstřeženějších prostor v zemi. Naši malí Prototýpci ze 3.B a jejich kamarádi ze 3.P se tak měli možnost podívat do JE Dukovany, do JE Temelín, do přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně. Zjistili, jak vzniká elektřina a kudy putuje k nim domů. Při těchto on-line exkurzích mohou poznávat fascinující svět energetiky. Už se začínají orientovat i v obnovitelných a neobnovitelných zdrojích. A dnes dokonce zjistili i proč nosí „jaderníci“ žluté kombinézy. Nedílnou součástí těchto programů bývají i velmi oblíbené otázky, za jejichž správnou odpověď putuje do vítězné školy i věcná odměna. V naší škole už máme 3 vítěze! Gratulujeme!

Mgr. Jana Pavlů

HTML galerie Zonerama