Na výletě v Miroslavských Knínicích

Konec školního roku byl ve znamení vybírání peněz na různé akce a školní pomůcky. A tak jsme se s 6.A rozhodli, že si dáme jeden “low-budget-výlet”, tedy výlet za málo peněz. A kam jsme se nakonec za cestovné 6 Kč na osobu vypravili? Do sousedních Miroslavských Knínic. A vůbec jsme nelitovali! Cesta tam nám po polní cestě za příjemného počasí uběhla jako nic. V Knínicích se o nás krásně postarali Balíkovi, rodiče našeho spolužáka Martina. Dokonce nám domluvili návštěvu truhlářské dílny pana Jiřího Čecha, který nám ukázal různé druhy dřeva i způsob jeho zpracování. Sem bychom se ještě někdy chtěli podívat! A pak jsme si moc užili hřiště “umělku”, sledovali kozy, daňky a pávy s místní oboře nebo si jen tak povídali. K obědu jsme si opekli buřty a dali výbornou buchtu od Martinovy babičky. A pak nás už jen čekala cesta linkovým autobusem domů. Ještě jednou moc děkujeme Balíkovým za skvělé zázemí. Bylo nám v Knínicích hezky!

Mgr. Daniela Bednaříková

HTML galerie Zonerama