Miroslavíci na výletě v Brně

Začátkem června navštívili za odměnu členové pěveckého sboru Miroslavíci a vítězové pěvecké soutěže Miroslavský slavíček koncertní představení muzikálu Bídníci, které předvedl brněnský pěvecký soubor Ponte per l’arte na Musilce v Brně.

Naši zpěváci si jeli nejenom pro inspiraci, ale odnesli si krásný umělecký zážitek a mohli nahlédnout i do zákulisí. Nadšení z představení vystřídala výchovně vzdělávací akce policie ČR v centru Brna, na které si děti vyzkoušely své znalosti ze silničního provozu, měřily rychlost, prohlédly si výstroj forenzního policejního potápěče a potěžkaly zbraně zásahové jednotky. Po nabitém dopoledni si zasloužily návštěvu známého občerstvení. Při společně stráveném čase se v dětech projevila štědrost a potřeba pomáhat, tak jsme koupí samolepky ručička podpořili vážně nemocné děti a jejich rodiny, aby byly v průběhu léčby spolu a cestou na autobus se najednou rozdělily i o své kapesné a přispěly na granule pro psí útulky. Byla jsem na ně hrdá a během zpáteční cesty linkovým autobusem svým zpěvem rozveselily nejednoho cestujícího. Určitě podobný výlet uskutečníme i příští školní rok a děkujeme Sdružení rodičů za příspěvek na dopravu do Brna.

Mgr. Jana Benešová

HTML galerie Zonerama