Jarní turnaj ve vybíjené

V pátek 10. března 2023  se uskutečnil jarní turnaj ve vybíjené realizovaný za podpory Střediska volného času Miroslav. Žáky 1., 2. a 3. ročníku čekalo dopoledne plné aktivního pohybu, emocí a vzájemné třídní podpory. Družstva v jednotlivých ročnících hrála stylem “každý s každým”.

A jak to všechno dopadlo?

Všechna družstva byla velmi šikovná, hlavně prvňáčci svůj první turnaj zvládli na 1*. Mezi 1. ročníky zvítězili Draci (6b.), 2. místo vybojovali Černí orli (4b.), na 3. místě se umístili Bílí lvi (2b.) a i přes velkou bojovnost na 4. místě skončili Černí jestřábi. Druhé ročníky mezi sebou odehrály 6 bojovných zápasů . Jednoznačné prvenství vybojovalo družstvo Orlů (6b.), 2. místo si zasloužily Kyseliny (4b.), 3. místo získaly Želvičky a 4. místo obsadila Motýlí křídla. Nejpočetnější skupinu tvořily 3. ročníky, které sehrály 15 utkání, z nichž některá byla opravdu velmi vyrovnaná. Absolutním vítězem se ziskem 10 bodů se stalo družstvo Skvělá osmička, 2. místo vybojovali Minecrafťáci (7b.), na 3. místě se umístili Knedlíci (5b.) a další pořadí na 4. – 6. místě : Barcelona, FC Kachna a Profíci.

Žáci si turnaj ve vybíjené velmi užili. Nejen za vítězství, ale především za předvedené výkony a bojovnost si všichni odnesli malou sladkost.

Tímto bychom chtěli poděkovat Středisku volného času Miroslav za organizaci tak krásné sportovní akce a za přípravu žáků paní učitelkám 1. stupně. 

Mgr. Kamila Hanzelová

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1