HRNEČKU, VAŘ!

Věta, kterou mnozí znají z večerního uspávání, zněla jednoho jarního dne z přípravné třídy. Bylo to spíše zoufalé volání. A nic! Ani jeden z hrníčků, které děti namalovaly, nebyl pohádkový. A tak se rozhodly, že si kaši uvaří samy. V rámci dobrovolného domácího úkolu, za pomocí rodičů (kvůli bezpečnosti), měly děti uvařit jakoukoliv kaši a zdokumentovat celý výrobní proces. To ale nebylo vše! Ta těžší část úkolu je čekala ve škole. Děti měly před celou třídou odprezentovat ústně, srozumitelně a nahlas celý postup vaření, říci, jakou kaši vařily a jaké suroviny použily. Jestli se jim kaše podařila a chutnala, bylo vidět na fotografiích. Úkol to nebyl vůbec lehký. Devět nejšikovnějších kuchařů (Jakub, Vojta, Petr, Nikita, Daniel, Patrik, Lukáš) a kuchařek (Dominika, Viktorka) si tak právem vysloužilo velkou pochvalu a  “Řád zlaté vařečky”.
Mgr. Olga Široká

HTML galerie Zonerama