Školní akademie 2023

V pátek 16. června 2023 mohla po několikaleté pauze proběhnout školní akademie. Vystoupily děti ze všech ročníků a všechna vystoupení byla velice pestrá, nápaditá a zajímavá. Za každým představením bylo vidět kus odvedené práce, kterou vyučující do příprav vložili. Všem patří velké díky.

Počasí nám přálo a děti i přes mírnou nervozitu, kterou zažívaly, daly do vystoupení naprosto všechno. Dvouhodinový program se povedl od začátku až do konce. Mohli jsme vidět tanec se stuhou, který předvedli druháčci, přijeli popeláři, kino roztančili třeťáci se svou Pomádou, osmáci předvedli tanec rukou, speciální třídy nám představily muzikofiletiku, nechyběl Mrazík, prvňáčci nás vzali do lesa, zpívali nám Miroslavíci, měli jsme možnost vidět Růžového pantera nebo Popelku, která byla naprosto oukeej a spoustu spoustu dalšího.

Za dva roky se opět těšíme, že vám budeme moci představit nová vystoupení.

Mgr. Bc. Ivana Klímová

HTML galerie Zonerama