Adventní posezení

K tradicím adventu patří rovněž návštěvy a přátelská setkání. Pokud se u takového posezení ještě linou tóny vánočních koled, tvoří se vánoční betlém, ochutnává se výborné vánoční cukroví a vypráví se o vánočních zvycích a obyčejích, je to nádhera! Prototýpci ze 3.B si tuto atmosféru vychutnali všemi doušky a myslím si, že i naše kamarádky z Domova pro seniory, byly spokojeny s programem, který si pro ně děti připravily. Prototýpci předali babičkám i dárek od páťáků, kteří pod vedením paní Libušky Buchtové, vytvořili vlastní společenskou hru. Dokonce násnaše kamarádky pozvaly i na soukromou návštěvu do svých příbytků, protože Prototýpci jsou opravdu zvídaví. Ohromil je především papoušek Lojzík, ale také útulné pokojíčky, odkud se jim vůbec nechtělo odcházet zpět do školy. Na cestu nám naše kamarádky nabalily nejen vynikající ořechové rohlíčky, hromadu sladkostí a drobných dárečků, ale i super adventní náladu. Přejeme tedy všem nádherný adventní čas provoněný vánočním cukrovím, pohodou a radostným očekáváním.

Mgr. Jana Pavlů

HTML galerie Zonerama