Advent ve speciálních třídách

Všichni víme, že čekání na Štědrý den je krásné, ale pro děti je toto období nekonečně dlouhé. Proto jsme se ve speciálních třídách snažili tento čas naplnit co nejpříjemnějším způsobem, aby nám to rychleji uteklo. Pekli jsme, zpívali vánoční a zímní písničky,vyráběli, byli jsme na zasněženém výletě v Petrovicích. Také nás navštívil Mikuláš s anděly a čerty. Každý den jsme si povídali o vánočních zvyklostech a pomalu tak adventní dny ukrajovali. Někteří z nás zakončili  čekání vánoční besídkou, na některé besídka čeká po Vánocích, až zase budeme všichni zdraví. A teď už zbývá jen pár chvil a Štědrý den je opravdu tu.

Za děti a kolektiv speciálních tříd přeje krásné Vánoce a šťastný nový rok Vendula Hráčková.

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1