Barborková sobota 2.12.2023

Zítra, v sobotu 2. prosince, se na vás těšíme od 14.00 do 16.00 hodin na hlavní budově ZŠ Miroslav. Čeká na vás bohatý program v podobě vánočního jarmarku, kde můžete zakoupit drobné dárky pro své blízké. Ve vánočních dílničkách si můžete vyrobit třpytivou ozdobu, hvězdičku z dřívek, andělíčky, mini betlém, vypalované ozdoby, Santova Rudolfa či svítícího sněhuláka.
Ve 14.30 a v 15.30 hodin se můžete zúčastnit přednášky pana Aleše Bednaříka o kamenech zmizelých v Miroslavi. Ve vestibulu můžete přispět na sbírku k jejich realizaci tím, že si zakoupíte tradiční židovské cukroví hamanovy uši, které připravili žáci naší školy.
Po námaze se můžete odměnit a posilnit v naší kavárničce, kde jsou připraveny sladké a slané dobroty, které připravili naši žáci se svými rodinami, za což jim děkujeme.
A nebude chybět i káva a čaj.
Celá škola je vyzdobena netradičními vánočními stromečky.
Všichni jste srdečně zváni.

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1