Předprázdninový speciál a rozloučení

IMG_8688Do tříd přistálo poslední číslo našich novin. Je to předprázdninový speciál plný zábavy (nejen) pro žáky. Také stojí za přečtení odpovědi žáků 9. ročníků na anketní otázky.

Miroslavoviny 06/2022

A s kroužkem školních novin jsme se dnes i naposledy sešly a oslavily vydařený školní rok jak se patří.

Užijte si poslední předprázdninový speciál a snad příští školní rok na viděnou!

Za školní redakci Ing. Veronika Adámková

Miroslavoviny 4/2022

Screenshot 2021-11-26 09.48.06

Šesté vydání novin již koluje mezi žáky. Téma měsíce jsou sociální sítě, které jsou všem velmi blízké. Vytáhněte si mobily, naskenujte QR kódy a užijte si videa nebo obrázky, které jsme pro vás v novinách otiskly.

Prolistujte si naše noviny online: Miroslavoviny 4/2022.

Za školní redakci Ing. Veronika Adámková

Miroslavoviny – školní noviny

logo miroslavoviny

Hurá! Je tu první číslo našich vlastních školních novin!

Dnes byly rozdány do každé třídy školní noviny:  Miroslavoviny. Proč takový název? Je to spojení slov „ZŠ Miroslav“ a „noviny“.  Určitě se najdou nějaké mouchy, ale časem je vypilujeme. :-) Věřím, že se budou líbit.

Tak neváhejte a prohlédněte si noviny online: Miroslavoviny 11-2021.

Ing. Veronika Adámková