ŠD Září 2021

Začátek školního roku ve školní družině byl plný tvoření, kreslení a zábavy. Hodně nám přálo sluníčko, tak jsme trávili spoustu času venku. Jeden z takových dnů jsme si zpříjemnili výtvarnou akcí ,,Svět očima dětí“ kdy nás navštívil LVÍČEK z Generali české pojišťovny, se kterou pravidelně spolupracujeme. Kreslili jsme křídami před naší družinou a školou mnoho veselých obrázků a soutěžili si v házení míčků na cíl. Na závěr nás čekala sladká odměna.smart Poslední zářijový týden jsme věnovali hasičům a všemu co k jejich práci patří. Součástí celodenního projektu nazvaného ,,Hóóóřííí!“ byla návštěva místní hasičské zbrojnice, kde nás provedli místní dobrovolní hasiči, pan Jiří Kozina, Karel Malý a David Kalčík. Moc se nám to líbili, protože jsme měli možnost proniknout do světa hasičů. Dozvěděli jsme se spotu nových věcí o práci těchto hrdinů všedního dne. Všichni jsme si tyto akce užili, pobavili se a těšíme se na další společné aktivity ve školní družině.

Děti a vychovatelky ze školní družiny