Přípravy na podzimní výstavu

U čtvrťáků a páťáků se ve výtvarné výchově a pracovních činnostech tvoří o sto šest. Blíží se totiž podzimní výstava (26. 10. 2021, více info zde), kde žáci prezentují své výtvory s podzimními motivy.

Děti lepí, stříhají, brousí, skládají, kreslí a malují. Jde jim to opravdu skvěle, můžete se těšit na krásné výrobky a obrázky. Více fotek z procesu naleznete zde.

IMG_6718IMG_6722

Ing. Veronika Adámková

4.A tvoří krásná letadla a strašáky

Spojením pracovních činností a výtvarné výchovy vzniklo velké množství dřevěných letadel, ze kterých měly děti opravdu radost. Na strašácích se ještě pracuje a budou k vidění na podzimní výstavě.

Děti si vyzkoušely brousit i vrtat ve školní dílně a v rámci výtvarné výchovy si barvami a fixami letadla vyzdobily. Podívejte, jak se jim povedly a jak na nich pracovaly, zde.

IMG_6592IMG_6688

Větrníkový den 21.11.

větrníkŽáci 6. ročníku naší školy se  s p. uč. Maiovou a p.uč. Řeřuchovou  zapojili do celorepublikové akce s názvem Větrníkový den. Akci pořádá Klub nemocných cystickou fibrózou a zasazuje se o zvyšování povědomí o této závažné chorobě.

Způsob zapojení byl jednoduchý – vyrobit v pátek 21.11 větrník, vše zdokumentovat,  poslat do Klubu nemocných cystickou fibrózou a podpořit takto nemocné děti.

Jak se nám to podařilo,  můžete zhodnotit ve fotogalerii.

Více informací na www.cfklub.cz