Podzimní výstava 2021

A35282FC-43ED-45C3-8868-A21EADAE5C88Končí léto, dny se krátí, noci prodlužují, podzim je zkrátka tady. Jak už bývá v tento čas na naší škole tradicí, v úterý 26.10.2021 proběhla na budově 1.stupně podzimní výstava dětských prací. Od začátku školního roku se ve třídách stříhalo, lepilo, malovalo a kreslilo o sto šest tak, aby vše bylo dokonale nachystáno. Letos jsme se museli bohužel obejít bez dobrůtek od maminek a babiček dětí, přehlídka podzimních skřítků a vyřezávaných dýní, které děti doma tvořily, to však bezpochyby vynahradila.

Chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat všem rodičům, kteří se podíleli na výrobě podzimních dekorací. Rovněž velké díky patří paní Halvové, která pro naše návštěvníky upekla vynikající perníčky.

Za 1. stupeň Mgr. Vladimíra Vančurová

Podzimní výstava 2019

Podzimní výstava v budově 1. stupně naší školy, která se koná tradičně v den oslav vzniku samostatného čsl. státu, přilákala i letos davy návštěvníků. Rozzářené oči těch nejmenších, úsměvy na tvářích a  slova chvály na adresu všech žáků a paní učitelek 1. stupně a speciálních tříd byla tou největší odměnou za snahu a práci v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností. Obdiv si zaslouží i výtvory z přírodnin, které společně doma vyráběly děti se svými rodiči či prarodiči. Pohodovou atmosféru celé výstavy umocnila také ochutnávka slaných a sladkých dobrot našich maminek a babiček.20191024_163328

Moc děkujeme všem, kteří přispěli dobrotami nebo finančním darem. Zvláště pak děkujeme za sponzorský dar paní Havlové, která každoročně napeče, krásně nazdobí a zabalí perníčky pro nejmenší návštěvníky výstavy.

Za žáky a paní učitelky Mgr. Olga Široká

Podzimní výstava

IMG_20181025_155220Je již mnohaletou tradicí školy, že oslavě Dne vzniku samostatného československého státu předchází v budově 1. stupně „Podzimní výstavka“ výtvarných prací našich žáků.
Opět nás velmi potěšil velký zájem návštěvníků nejen z řad rodičů, ale i široké veřejnosti.

Podzimní výstava

IMG_0115Podzim pomalu vrcholí a k němu již neodmyslitelně patří „Podzimní výstava“ v budově 1. stupně naší školy. Děti pod vedením našich kreativních paní učitelek vytvořily v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností nádherné výkresy a výrobky z nepřeberného množství přírodnin a jiných dostupných materiálů. Odměnou jim byla hojná účast návštěvníků s úsměvem na tváři a pochvalou v ústech.
Děkujeme všem, kteří pohodovou atmosféru výstavy umocnili sladkým nebo slaným pečivem
ze své kuchyně.

Za paní učitelky 1. stupně

PODZIMNÍ VÝSTAVA

img_0060Již tradičně v předvečer oslav vzniku samostatného československého státu se konala v budově 1. stupně „Podzimní výstava“ prací žáků naší školy. Výstavu si prohlédl velký počet návštěvníků, kteří zároveň mohli i ochutnat slané nebo sladké dobroty našich šikovných maminek a babiček.

PODZIMNÍ VÝSTAVA

Je již mnohaletou tradicí naší školy, že v předvečer oslav vzniku samostatného československého státu se koná v budově 1. stupně „Podzimní výstavka“ prací žáků, letos doplněná o fotografie z aktivit dětí ze speciálních tříd pod názvem „Pátý rok pod jednou střechou“.
Obě výstavky si prohlédlo více než 400 návštěvníků, kteří zároveň mohli i ochutnat slané nebo sladké dobroty maminek a babiček.

Podzimní výstava

Ve středeční podvečer rozzářily budovu 1. stupně naší školy desítky svítících dýňových strašáků i očOLYMPUS DIGITAL CAMERAi malých návštěvníků. Proběhla zde podzimní výstava prací žáků 1. stupně a ochutnávka sladkých i slaných výrobků jejich maminek. Vše bylo výborné, za přípravu děkujeme.

Děkujeme  za sladkou či slanou podporu naší podzimní výstavy.

S pozdravem učitelky 1. stupně ZŠ

Více ve fotogalerii