Výuka a aktivity v Rubikonu

I žáci speciální třídy 2. P v letošním školním roce se pravidelně baví a aktivně pracuje
v „Rubikonu“, (projekt SVČ Miroslav pro jedince se SVP – „Když pomoci můžeme, tak pomoci musíme“).
Na první schůzku si připravili pro kamarády a přátele básničku s podzimní tematikou,
2p recitujesportovali a soutěžili.
2p sportNa druhé schůzce si vybrali žáci opět sportování a po svačině soutěžiIMG_20171020_104903IMG_20171020_104933li u počítače.

Uložit

Sportovní hry mládeže

Na konci školního roku se již tradičně konají sportovní hry mládeže v atletickém čtyřboji pro žáky praktických škol. Soutěží se v těchto disciplínách – běh na 60 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a běh na 800 m. V letošním roce se okresního kola ve Znojmě zúčasnily dvě dívky naší třídy – Kamila Prudilová a Iveta Laubová. Kamila byla velmi úspěšná. Ve všech disciplínách se umístila do třetího místa a tím si zajistila postup do krajského kola v Brně. To se konalo 3. června na stadionu Moravská Slávia. Zde se umístila na celkovém pátém místě. Za úspěšnou reprezentaci školy Kamile poděkoval pan ředitel Máca.

Mgr. Helena Halášková

Sportovní hry mládeže Znojmo