Internetová žákovská knížka – webová aplikace

bakalari-logoInternetová žákovská knížka je webová aplikace, která je propojena se školním evidenčním systémem Bakaláři.

Webová aplikace obsahuje:next1

•  Osobní údaje žáka – dle výběru, rodiče mohou nejen kontrolovat, zda škola eviduje správné údaje (telefony, adresy…), ale systém umožňuje i přímé ohlašování změn přes webové rozhraní.
  • Pololetní klasifikace – kompletní pololetní klasifikace ve všech ročnících od počátku studia, přehled zameškaných hodin atd.
  • Průběžná klasifikace – přehled všech průběžně zadaných známek; lze volit, zda zobrazovat i témata, váhy známek, poznámky, průměr apod.
  • Výchovná opatření – přehled třídních důtek, pochval atd. za aktuální pololetí nebo za celé studium.
  • Domácí úkoly – přehled domácích úkolů (aktivních i ukončených).
  • Rozvrh – tabulka rozvrhu, a to buď stálý rozvrh, nebo aktuální rozvrh včetně změn v souvislosti se suplováním.
  • Vyučované předměty – seznam předmětů s uvedením učitelů, kteří daný předmět žáka vyučují.
  • Přehled výuky – seznam odučených témat.
  • Absence – přehled zameškaných hodin.
  • Ankety – modul pro vyplňování anket pro žáky a rodiče.
  • Plán akcí – kalendář a seznam plánovaných akcí školy, lze vyfiltrovat jen mé akce.
  • Komunikační systém školy  KOMENS – modul pro komunikaci mezi ředitelstvím, učiteli, rodiči, umožňuje navštěvovat nástěnku třídy se zprávami pro rodiče a žáky a zároveň slouží i jako interní elektronická pošta mezi vyučujícím a rodičem (vedle nástěnek, obsahuje poznámky vyučujících k hodnocení žáků, omluvenky od rodičů).
  • Strava.cz - objednávání a odhlašování stravy v naší školní jídelně po internetu

Aplikace obsahuje více funkcí, které budou postupně zpřístupňovány.

pf_bakalari_04(1)Přihlášení do webové aplikace je možné zde: https://zsmiroslav.bakalari.cz/next/login.aspx nebo na webových stránkách naší školy www.zsmiroslav.cz/In.žák.knížka

Podrobné informace o aplikaci najdete přímo na stránkách společnosti https://www.bakalari.cz/Static/webapp

Aplikaci Bakaláři OnLine  si můžete jednoduše nainstalovat do svých mobilních telefonů.

Aplikace pro zařízení s OS Android  a Aplikace pro zařízení s iOSb

Rodiče i žáci dostanou vygenerované přihlašovací údaje od třídních učitelů.

• Rodiče si ihned změní přihlašovací údaje:  Nastavení/změna hesla. Přihlašují se výhradně svým heslem (žáci mají menší práva, nemohou psát omluvenky, posílat zprávy vyučujícím a nevidí zprávy určené pouze rodičům). Jako Váš podpis slouží potvrzení zprávy.
  • Omluvenky zadává rodič elektronicky: Komens/Poslat zprávu/ Omluvení absence
  • Rodiče, kteří mají ve škole více dětí – sourozence, mohou spojit účty do jednoho: Nástroje/ Propojení účtů.

Věříme, že nové prostředí a rozšířené možnosti internetové žákovské knížky Vám budou vyhovovat.