Výsledky sběrové akce „Věnuj mobil a pojeď do ZOO“

BOVYS a Ocenění za MOBILY 018Osmý ročník kampaně ve sběru mobilních telefonů už má své vítěze. Čeká je výlet do ZOO Jihlava spojený s návštěvou moderní recyklační linky elektrospotřebičů. Letos se zapojilo 121 škol a bylo svezeno celkem 9 412 kusů mobilních telefonů. Kritériem pro vyhodnocení vítězů byl přepočet sesbíraných mobilních telefonů na žáka pro 3 školská zařízení bez ohledu na počet žáků a pro 1 školu s více než 400 žáky. Kolektivní systém ASEKOL jako vyhlašovatel této kampaně připsal za každý odevzdaný telefon 3 body a na účet naší školy tak přibylo 854 bodů. Nejlepší sběrači byli odměněni hodnotnými cenami, tričky, čepicemi, kalkulátory, flash USB, svítilnami a jinými dárky od sponzorů ASEKOL a EKO-KOM.Velmi si vážíme všech, kteří přispěli svými mobilními telefony. Děkujeme, že nám pomáháte chránit životní prostředí a i když jsme letos výlet nevyhráli, nebuďte smutní, v novém školním roce se opět rádi do soutěže zapojíme.

Mgr. Jana Pavlů