Turnaj v basketbalu

Po delší odmlce se naši starší chlapci zúčastnili turnaje v basketbalu a byla to opravdu cenná zkušenost. Hrálo se ve Znojmě na ZŠ Pražská a soupeřem nám byla místní škola a ZŠ Mládeže. Tentokrát nepřikládám výsledky, protože je ani přesně nevím, obdrželi jsme spoustu košů a vstřelili celkem pět. Samozřejmě každý chce vítězit, ale naše schopnosti a schopnosti soupeřů byly rozdílné. Nejcennější však byl celkový přístup kluků, který byl příkladný a přestože se hrálo dvakrát se stejným soupeřem, kluci to nevzdali a snažili se soupeře co nejvíce potrápit a zahrát si. A o tom by to celé mělo být. Tímto klukům ještě jednou děkuji za reprezentaci školy a přikládám jména: Počarovský J., Pelc P., Ryšavý L., Novotný F., Hort M., Kiš M., Ludvík R., Formann F., Vlček O, Pavlíček L.

Za ŠSK Marek Dostál