Slavnostní přivítání prvňáčků na radnici

Miroslavští vítali prvňáčky!!

Jak už bývá v Miroslavi každým rokem tradicí, tak i letos byli prvňáčci slavnostně přivítáni na místním Městském úřadě. Na radnici se sešlo hned 25 nedočkavých prvňáčků. Přivítala je samotná starostka města Miroslav paní Bc. Eliška Nohavicová, místostarosta pan Petr Augusta aDSCN2848 rovněž ředitelka Základní školy Miroslav paní Mgr. Jana Kadlecová. Druháci si pod vedením svých třídních učitelek přichystali pro své kamarády krátké vystoupení básniček a písničky. Při příchodu na městský úřad se na prvňáčky usmálo hezké sluníčko z jednatelství České pojišťovny v Miroslavi paní Ludmily Janíčkové, která si pro ně připravila moc pěkné dárky. Po slavnostním ceremoniálu se žáčků ujaly jejich třídní učitelky. 1.A povede paní učitelka Mgr. Jana Benešová a o 1.B se bude starat paní učitelka Mgr. Irena Náhlíková.

Všem prvňáčkům přejeme jen šťastné vykročení do školního světa!

Mgr. Vladimíra Vančurová