Recykloteam nezahálí

Pondělní odpoledne tráví náš školní recykloteam nad aktivitami spojenými nejen s tříděním odpadů, ale také nad tématy, týkajícími se ochrany přírody a životního prostředí. O tom svědčí i naše první číslo zpravodaje za měsíc říjen. Není to vůbec jednoduché dát dohromady takovou dávku informací, a proto bychom alespoň touto cestou chtěli poděkovat žákům 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.B, 6.B, 7.B a 7.C, kteří přispěli svýmRecyklozpravodaj říjen 2019 014i zajímavými články, rozhovory a křížovkami. Nemůžeme zapomenou ani na pomoc žáků a jejich rodičů při sběru baterií, drobného elektrozařízení, tonerů a cartridgií, za něž naše škola získává drahocenné bodíky, které  na konci školního roku můžeme směnit za spoustu zajímavého materiálu, včetně výtvarných potřeb a boxů na tříděný odpad ve třídách. Další číslo našeho zpravodaje se připravuje, proto neváhejte a posílejte příspěvky, všem moc děkujeme předem. Zdraví Vás Klárka, Rozárka, Anička, Míša a Lucka.

Mgr. Jana Pavlů