Prototýpci opět v kurzu

Jednu z mnoha výzev od Prototýpků již vyzkoušela ve svých hodinách pracovních činností naše akční paní učitelka Adámková. Tentokrát pro děti z pátého ročníku vybrala „Dokreslovací výzvu“, kdy rozdala dětem, které už měly své výrobky hotové, papíry, na nichž už měla předpřipraveny roztodivné variabilní tvary, které měli žáci, dle své fantazie dokreslovat. Žáci tuto výzvu přijali s nadšením a ihned ve tvarech viděli roztodivná zvířátka a předměty (hlava hrocha, loďka, had, voliéra v ZOO, citrón, fotbalová aréna, míč…). Během 15 minut byli schopni vytvořit překvapivě velmi originální výtvory, z nichž měli všichni obrovskou radost. Touto kreativní a tvořivou aktivitou si mohli vyzkoušet, jak bohatou mají fantazii a představivost. No posuďte sami, je to úžasné!

IMG_6835IMG_6838 2IMG_6837 2

Mgr. Jana Pavlů