Podzimní výstava 2021

A35282FC-43ED-45C3-8868-A21EADAE5C88Končí léto, dny se krátí, noci prodlužují, podzim je zkrátka tady. Jak už bývá v tento čas na naší škole tradicí, v úterý 26.10.2021 proběhla na budově 1.stupně podzimní výstava dětských prací. Od začátku školního roku se ve třídách stříhalo, lepilo, malovalo a kreslilo o sto šest tak, aby vše bylo dokonale nachystáno. Letos jsme se museli bohužel obejít bez dobrůtek od maminek a babiček dětí, přehlídka podzimních skřítků a vyřezávaných dýní, které děti doma tvořily, to však bezpochyby vynahradila.

Chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat všem rodičům, kteří se podíleli na výrobě podzimních dekorací. Rovněž velké díky patří paní Halvové, která pro naše návštěvníky upekla vynikající perníčky.

Za 1. stupeň Mgr. Vladimíra Vančurová