Plavecký výcvik čtvrtých tříd

V pátek 28.01.2022 žáci zakončili výuku plavání v Městských lázních Znojmo. Plavci byli oceněni mokrým vysvědčením, ve kterých převažovali delfíni. Počáteční neplavci se stali alespoň želvičkami, za což jim náleží velká pochvala. Naučili se plavat a nebát se vody. Závodu1640014429931 v plavání se, bohužel, zúčastnila jen třída 4.B, z důvodu karantény třídy 4.A. Jednalo se tedy jen o třídní závod, ve kterém zvítězila Veronika Vodáková. Povinného plaveckého výcviku se v dalším turnusu zúčastní tentokrát i žáci pátých ročníků. Přejeme jim hodně krásných chvil při skotačení v bazénu a už teď se určitě všichni žáci  těší na teplé letní počasí, aby si mohli to, co se při hodinách plavání naučili i vyzkoušet na našem miroslavském koupališti nebo kdekoliv jinde, třeba i na prázdninové dovolené spolu s rodiči, kteří se o ně nemusí už tolik bát, pokud budou převážnou část dne trávit potápěním a řáděním ve vodě.

Za třídy 4.A a 4.B

Lucie Pavlů