Okresní kolo ve florbalu

Kluci 8.-9. ročníku sehráli 11. listopadu ve  Znojmě dva zápasy ve skupině. Většina z nich chodí do kroužku florbalu a tak měli možnost změřit síly se znojemskými týmy. První zápas se ZŠ JuDr. Mareše byl velmi vyrovnaný. Vedli jsme už o dvě branky nakonec ale soupeř vyrovnal a dal šťastnou branku, která nás bohužel stála postup ze skupiny. Konečné skóre bylo 4:3. V dalším zápase už hráli kluci s lehkostí a uvolněně a s chutí si zahráli. Zvítězili nad gymnáziem  v poměru 6:1. Branky stříleli Marek F. 3x, Krontorád M. 3x, Pelc P, Počarovský J., Ryšavý L. Školu reprezentovali Krul L., Marek F., Pelc P., Krontorád M., Počarovský J., Vančura M., Tvrdik V., Mikeš J., Ryšavý L., Losík T. Děkuji chlapcům za dobrou reprezentaci školy.

Za ŠSK Marek Dostál