Ocenění žáků na radnici

IMG_4582IMG_4587

V úterý 19.6.2017 byli  jako každoročně přijati a oceněni vybraní žáci jednotlivých tříd starostou  města Ing. Augustinem Formanem a místostarostou  Romanem Volfem na Městském úřadě v  Miroslavi.

Žáky vybírají třídní učitelé na základě různých hledisek, např. za vynikající  prospěch a plnění školních   povinností, za příkladný postoj ke vzdělávání, za vzorné chování, za reprezentaci školy ve sportovních, recitačních, výtvarných či vědomostních soutěžích (matematické, biologické, zeměpisné, dějepisné), v dyslektické olympiádě, orientačním běhu, za aktivní přístup při budování pozitivnímu klimatu ve třídě, za aktivní práci ve školním parlamentu, apod.

Děkujeme Kristýně Novotné z 2.B, Madlen Krulové ze 4.A a Robinu Lipovskému ze 4.B, kteří pod vedením p. uč. Široké zahájili přijetí na radnici svým krásným recitačním vystoupením.

Gratulujeme!

Mgr.Jana Kadlecová