Notebooky do škol (Šablony II)

Naše škola v rámci Evropských strukturálních a investičních fondů Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (tzv. Šablony II), ve kterých je zapojena, poskytuje žákům např. kroužky Doučování, Kluby logiky, Čtenářské kluby a také Informační a komunikační technologie (ICT) ve vzdělávání. Díky ICT šabloně mohla škola zakoupit 10 nových Chromebooků. Tyto notebooky s operačním systémem Google Chrome využívají letos od září žáci 2.A třídy, kteří se se svou paní učitelkou třídní k této konkrétní šabloně přihlásili. Zvláště je nejvíce využili při nedávné distanční výuce. Ti, kteří neměli doma kvalitní zařízení pro připojení na videohovory v rámci výuky, které každý den s paní učitelkou probíhaly, si tento chromebook od školy zapůjčili domů. Mohli jsme tak pomoci 10 dětem nejen z naší třídy, ale i dětem z jiných tříd.

tř. uč. 2.A  Mgr. Jana Benešová