Miroslavský klíček

Více ve fotogalerii

Již 19. ročník této pěvecké soutěže žáků základní školy se uskutečnil  12. února v kulturním domě. Do soutěže se probojovalo-prozpívalo 24 soutěžících, které hodnotila odborná porota ve složení: zpěvačka Ilona Csáková, zpěvák skupiny Argema Jaromír Hnilica, kytarista Jan Hlaďo a řed. ZŠ Jaroslav Máca. Hned v úvodu zazpíval za doprovodu J.Hlaďa  Jaromír Hnilica a po něm už následovali zpěváci  l. kategorie 1.-5. ročníku. Z těch zvítězila Adéla Jakubová z 5.B s písní Padám, 2. místo obsadila Terezie Suchanová z 5.A a na 3. místě se umístila Karolína Kloudováz 5.A.           Ve  ll. kategorii žáků 6.-9. ročníku   zvítězila Klára Stixová ze 7.B s písní Cesta, 2. místo obsadil Marek Schneider z 9.A a 3. místo obsadila Šárka Drlíková z 9.B. Odborná porota udělila ještě tři Ceny poroty, které získali Kristýna Hlaďová ,Denisa Kalčíková a Vojtěch Kubíček. Cenu dětské poroty získal Tomáš Palát. Cenu diváků, kterých se letos dostavil hojný počet, obdržel Vojtěch Kubíček za originální provedení písně Ša-la-la-la-li. Na závěr zazpívala Ilona Csáková  a po ní všichni účastníci letošního ročníku. Všichni se už těší na ten dvacátý.

L.Schlesingerová