Mé toulky přírodou

Doktoři + Toulky přírodou 051Českomoravská myslivecká jednota – Okresní myslivecký spolek Znojmo a Jihomoravské sdružení pro přírodu a myslivost, o.p.s. vyhlásili letos již VII. ročník výtvarné soutěže „Mé toulky přírodou“. Snahou pořadatelů této soutěže je podpořit zájem dětí o veškeré dění v přírodě, hlavně ale o život a chování u nás volně žijící zvěře. Letos se zapojili i žáci z naší školy. Ve svých výtvarných dílech zachytili prchavé a neopakovatelné prožitky na  toulkách přírodou při poznávání života zvěře. Pravidelné setkávání s přírodou rozvíjí u dětí jejich ekologické cítění a vnímání. Soutěž bude posuzovat odborná porota a nejlepší výtvarná dílka si můžete prohlédnout na „Výstavě trofejí Moravskokrumlovska“ v prostorách kulturního domu v Miroslavi ve dnech 27.4. – 29.4. 2018, kde také budou oceněni přítomní úspěšní malíři této výtvarné soutěže. Nabízíme Vám malou „ochutnávku“ těch nejzdařilejších prací.

Mgr. Jana Pavlů