McDonalds cup

I v letošním roce se žáci 1. stupně zúčastnili okrskového kola v kopané. Po pěkných výkonech obsadili žáci mladší kategorie 2. místo ve skupině, kdy porazili družstva Hostěradic a Vémyslic, nestačili pouze na Prosiměřice. Žáci starší kategorie třikrát remizovali (Prosiměřice, Hostěradice, Znomo, nám. Republiky) a skončili na třetím místě ve skupině. Školu reprezentovali v mladší kategorii tito žáci: Drábek L., Konečný T., Obořil T., Hajzner F., Jobánek D., Karel S., Mach J., Keberle Š., Pelán J., Vlček J. Starší kategorie: Drábek R., Jelínek M., Kacetl V., Drahokoupil J., Patočka J., Uher J., Drozd T., Karady D., Říha M., Landsman P., Slezák L.

Všem klukům bych chtěl ještě jednou poděkovat za výbornou reprezentaci školy a popřát jim hodně sportovních úspěchů.

Mgr. Marek Dostál