Lyžařský výcvikový kurz 2014

Více ve fotogalerii

Čtvrtým rokem se uskutečnil LVK na Chatě Jedlová v Deštné v Orlických horách. Kurz proběhl v termínu 19.1. – 25.1.2014 a zúčastnilo se ho 58 žáků naší školy (28 ze sedmého ročníku, 30 z osmého a z devátého).

Letos byly v celé České republice velice špatné sněhové podmínky. Přesto jsme, i za cenu krátkého dojíždění do areálu Marta II. v centru Deštného, splnili plán lyžařského výcviku a žáci tak vyzkoušeli lyžování na umělém sněhu. Na chatě Jedlová byla tradičně kvalitní stravu, ochotný personál a zázemí pro odpočinek.Chování žáků bylo bez výrazných kázeňských přestupků, celý kurz jsme absolvovali s jedním menším zraněním, a tak jsme mohli splnit náročný program LVK beze zbytku.

Poděkování patří všem vedoucím – instruktoři – Schlesingerová Ludmila, Maiová Jarmila, Šimšová Helena, Holíková Zdena, pedagogický dohled – Hanzelová Kamila, lékař kurzu – Krchňavá Alena, vedoucí kurzu – Schlesinger Oto. Za rok se těším na další spolupráci.

Mgr. Jaroslav Máca