Lovci Podnikavých duchů

Děti za 4.oddělení školní družiny se zapojily do celoroční hry Lovci PODNIKAVÝCH duchů. Každé úterý se tak pohybují ve světě, kde štěstí přeje připraveným a kde úspěch a odměna čekají pouze na ty, kdo se o ně zaslouží! Pod vedením paní vychovatelky se učí udělat si na věc vlastní názor, vyjednávat s druhými, bránit seIMG_20211102_143855 manipulaci, zvládat projevy svých emocí, hledat řešení problémů, pracovat v týmu, využívat kreativní techniky pro hledání nových nápadů i využívat své fantazie.

Při této celoroční hře u sebe děti rozvíjí soubor vlastností a dovedností, které jsou typické pro podnikavou osobnost. Posilují vlastnosti samostatně uvažujícího člověka, který si dokáže poradit v různých životních situacích a hledá příležitosti pro uplatnění vlastních schopností a vizí.

Už jsme ulovili ducha, který se jmenuje Komun – je to Duch komunikačních dovedností, pán aktivního naslouchání a schopnosti vyjednávání. Je to mistr podání ruky a očního kontaktu. Vyskytuje se v jeskyni Krubera. Poznáte ho podle cvikru a trychtýře naslouchání.

Ještě nás čeká ulovit Asertínu, Emu a Týmu. Copak si na nás asi připravili???“

Lada Vostalová