Louka plná dětí

Ve čtvrtek 26.5.2016 se uskutečnila sportovní akce Louka plná dětí – na Městské plovárně ve Znojmě, které se zúčastnilo 600 dětí  ze Znojma a dalších škol znojemského okresu. Za naši školu si několik sportů Louka _druhácivyzkoušeli žáci druhých tříd. Děti přivítali místostarostové města Znojma Mgr. Jan Grois a Mgr. Jan Blaha. Po ukázce gymnastů a gymnastek KSG Znojmo se mladí začínající  sportovci začali seznamovat s 15 stanovišťmi, která pro ně byla připravena. Prezentovaly se tyto sporty: fotbal, hokej, florbal, košíková, atletika, plavání, americký fotbal, volejbal, gymnastika, taekwon-do, aerobic, tenis, národní házená, cyklistika, kanoistika. Sportovní dopoledne vyvrcholilo plaveckou štafetou mezi přihlášenými školami, kde ale nešlo o výsledek. Po ukončení akce byli všichni žáci odměněni medailemi. Tuto krásnou akci zorganizovala Česká unie sportu, dále přispěli Jihomoravský kraj a město Znojmo.

Děkujeme.

třídní učitelky Mgr. J. Benešová a Mgr. Irena Náhlíková