LOUKA PLNÁ DĚTÍ

P1030685Ve středu 30. května se uskutečnilo na znojemské plovárně Louka setkání mladých, začínajících sportovců, žáků 2. – 3. tříd. Pořadatelem akce bylo OS ČUS Znojmo. Je to náborová akce mladých sportovců a prezentují se zde sporty, které si můžou děti osobně vyzkoušet: fotbal, hokej, florbal, korfbal, košíková, aerobic, tenis, taekwon-do, kanoistika, atletika, plavání, americký fotbal, volejbal, gymnastika, národní házená, cyklistika, biketrial. Uvedené akce se zúčastnili i naši druháčci pod vedením p.uč. Novotné a paní vychovatelky Svobodové. Ke zdárnému průběhu celého dopoledne přispělo i velmi teplé počasí. Nadšení malí sportovci ovládli prostor koupaliště a všude bylo živo. Za své sportovní úsilí byly děti odměněny zlatou medailí a zážitky, které si z akce odnesly, si budou pamatovat jistě dlouho. Nejvíce se dětem líbilo plavání, soutěžení a skotačení v bazénu. Velmi chválíme všechny děti za sportovního ducha a odvahu, se kterou se vrhly do sportovního zápolení.

Za žáky a pedagogický doprovod Mgr. Olga Široká