Halloweenské řádění 2. stupně :)

DSCF5416Dnes jsme se opravdu vyřádili. Nejenže se téměř všech 200 žáků 2. stupně naší školy převléklo do hallowenského kostýmu, ale o velké přestávce proběhla historicky již druhá přehlídka masek učitelů, v učebně anglického jazyka paní učitelky Bartuňkové se již tradičně zpívaly halloweenské písně, jako oblíbená „This is my favorite pumpkin“, v suterénu byla zřizena strašidelná třída opět pod vedením p. uč. Baruňkové a 8.B, ve 4. vyučovací hodině bylo po celé škole slyšet kvílení a různé strašidelné skřeky. Celým dopolednem nás svým strašidelným příběhem doprovázel David Březina a p.uč. Biberlová prostřednictvím školního rozhlasu a nakonec vše dobře dopadlo. Děkujeme školnímu parlamntu za skvělý den!

Mgr. Jana Kadlecová