Děkujeme, že pomáháte přírodě

Ochrana životního prostředí se stala nedílnou součástí života dětí na naší škole. Chtěla bych proto poděkovat našim nejlepším sběračům baterií, kteří pravidelně zásobují naše školní baterkožrouty. Baterie zasíláme na sběrná místa, kde se o ně náležitě postarají. Musím říct, že už delší dobu jsem nikde v blízkém okolí, neviděla žádnou volně pohozenou baterii. Tak sbírejte Jak správně využívat baterie, aby dlouho sloužily (1)dál, jste úžasní! Nejlepším dodavatelem vybitých baterií se pro letošní rok stává žák 3.B třídy – VOJTĚCH  VLČEK. Vojtíkovi a celé jeho rodině moc děkujeme a věřím, že i nadále bude vybitými bateriemi zásobovat našeho školního BATEKOŽROUTA EMILA na I. stupni. Velké poděkování ale patří i panu školníkovi Alexovi, který, ačkoliv se to vůbec nezdá, velmi těžké a plné krabice skladuje a následně expeduje. Děkuji tedy všem, kteří baterie nevyhazují do odpadkových košů a recyklují. Připomínám také, že na jaře opět proběhne sběr starého papíru a vyřazeného elektrozařízení. Děkujeme, že pomáháte!

Mgr. Jana Pavlů