Barborková sobota 29.11.2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV sobotu odpoledne bylo na naší škole nezvykle rušno. Více než 300 malých i velkých  návštěvníků využilo naše pozvání a přišlo se vánočně naladit na tradiční akci s názvem Barborková sobota. Nabídka byla velice pestrá.    …  fotogalerie…

• Hosté si na jarmarku nakoupili spoustu vánočních dárků, přání a drobností  vyrobených našimi žáky v hodinách pracovních činností a výtvarné výchovy.
  • V devíti mikulášových dílničkách si vlastnoručně zhotovili různé ozdoby.
  • Na skvělé ochutnávce ,,Všeho dobrého slaného a sladkého“ , kterou připravili maminky a babičky našich žáků,  se chvíli pozastavili v uspěchaném adventním čase a využili tento okamžik k setkání s ostatními hosty a přáteli.

Velké poděkování patří všem žákům i učitelům, kteří celou akci pečlivě připravili a zorganizovali,  maminkám a babičkám za připravené dobroty a v neposlední řade všem, kteří Barborkovou sobotu podpořili svou účastí.

Kolektiv učitelů ZŠ Miroslav