Barborková sobota

78791453_2373869946054685_1183831963329363968_nV sobotu 30.listopadu odpoledne se již po čtrnácté otevřeli brány naší školy a přivítaly malé i velké návštěvníky, kteří přijali naše pozvání a přišli se vánočně naladit na tradiční akci s názvem Barborková sobota. Využili možnosti nakoupit z velkého výběru vánočních ozdob, drobných dárků a přání  vyrobených našimi žáky v hodinách pracovních činností, výtvarné výchovy a ve školní družině. V mikulášových dílničkách měli na výběr z 12 ozdob, které si za pomoci našich žáků  vlastnoručně zhotovili. Pokud šli za vůní čerstvé kávy a vánočního čaje, čekalo na hosty malé občerstvení  ,,Všeho dobrého slaného a sladkého“ , které připravili maminky a babičky našich žáků.

Velké poděkování patří všem žákům i učitelům, kteří celou akci pečlivě připravili a zorganizovali,  maminkám a babičkám za připravené dobroty a v neposlední řade všem, kteří Barborkovou sobotu podpořili svou účastí.

Za kolektiv učitelů ZŠ Miroslav

Mgr. Jana Kadlecová