Školní akademie ZŠ Miroslav 22.6.2018

DSCF3863Fotky z akademie jsou zde i s krátkými videi:)

V pátek 22. června se uskutečnil 20. ročník této tradiční školní akce žáků 1.-9. ročníku. Diváci zhlédli pestrou přehlídku tanců, scének a písniček. Ikdyž počasí bylo velice chladné a deštivé, areál letního kina naplnilo téměř 1500 diváků a většina vytrvala až do konce.

Úvod patřil dětem z MŠ Sluníčko, které svým Cirkusem pod vedením skvělého principála na chůdách nadchly celé publikum. Poté se pódium hemžilo léčiteli stromů z 1. ročníku, slunéčky a sluníčky ze speciálních tříd, fotbalisty z 2. ročníku a pekaři ze třetích tříd. Čtvrťáci měli duše plné slunce, páťaci předvedli zápas, žáci 6.A a 6.B tančili na mix písní, sedmáci sledovali televizi, děvčata ze skupiny Esperance předvedla Dance show, žáci 9.C nás provedli svými písněmi z dětských let, 9.A zavzpomínala na staré melodie ve vystoupení Rebelové a 8.A nacvičila zaktualizovanou pohádku O dvanácti měsíčkách aneb jak Kečupka ke štěstí přišla. Žáci 9. ročníku se rozloučili tanečním vystoupením a celá akademie byla zakončena společnou písní Vzpomínky zůstanou.

Celým programem provázeli žáci 9.A Adéla Jakubová a Erik Klempár.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na náročné přípravě, zdárném průběhu celé akce a skvělému publiku.

Mgr. Jana Kadlecová