Vánoční turnaj v kapitánce

image-0-02-05-87123ac0e9bc165d67028fa7790479024572837e449b3cb7937771de30698fad-VPoslední středa před vánočními prázdninami se nesla ve znamení tradičního Vánočního turnaje v kapitánce realizovaného pod vedením Střediska volného času Miroslav. Žáky 4. a 5. ročníku čekalo dopoledne plné aktivního pohybu a emocí. Vánočního turnaje se zúčastnilo hned 8 družstev. S bojovnou náladou 4. A třídu reprezentovali Freemové a Sobíci, za 4. B třídu hráli Pekelníci a Angels, třída 5. A byla v podání Kidů a Perníčků a 5. B třída nasadila Gepardy a Oceloty. Některé týmy si i vytvořily svá vlastní trička, donesly si maskoty, nechyběly ani pokřiky a velmi podporující fankluby.

Konkurence byla vskutku veliká, všechna utkání byla velmi vyrovnaná. O 7. místo nakonec bojovali Freemové a Angels, o 5. místo Oceloti a Pekelníci a do semifinále se probojovali Kidi, Sobíci, Perníčci a Gepardi. Nakonec 8. místo obsadili Freemové, 7. místo Angels, na 6. místě se umístili Pekelníci, 5. místo ovládli Oceloti, 4. místo patřilo Sobíkům, 3. místo vybojovali Gepardi, na 2. místě skončili Perníčci a na letošní vítězný trůn v kapitánce usedli Kidi.

Žáci si turnaj velmi užili. Tímto velmi děkujeme Středisku volného času Miroslav za organizaci tak krásné předvánoční akce.

Za žáky a paní učitelky 4. a 5. ročníku Mgr. Vladimíra Hrušková

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

ping pong dívkyDne 18.12. 2014 probíhal Vánoční turnaj ve stolním tenisu na dvou místech. Kluci hráli poprvé ve středisku volného času a to obě kategorie mladší i starší, holky hrály v tělocvičně v kategorii 6.-9. třída. V příjemné atmosféře sehrál každý účastník 3 zápasy ve skupině, pak se pokračovalo vyřazovacím způsobem. Hrálo se na dva vítězné sety, vyřazovací systém na tři. Celkovým vítězem se stala Karolína Hanzelová, 2. místo Denisa Lapešová, 3. místo Monika Kuřitková.

Dostál Marek