Karolinka Kap(ut) Znojmo

Ve středu 19.4. se vybraní žáci 6. – 8. roč. zúčastnili běžecké soutěže Krolinka Kap(ut) ve Znojmě. Podmínky byly letos opravdu drsné, dubnové počasí nás potrápilo velikou zimou a studeným větrem. Proto bychom s klidem mohli za vítěze vyhlásit všechny, kteří se akce zúčastnili, a do cíle doběhli (či se alespoň doplazili :)
Přesto však poukažme alespoň na některá umístění v jednotlivých kategoriích:
Simona Jarošová      5. místo
Adéla Jakubová         6. místo
Michal Krontorád       6. místo
Radim Jobánek          7. místo
Martin Uher                 8. místo
Lenka Němcová         9. místo
(Pozn. v každé kategorii soutěžilo přibližně 20, někdy i 30 běžců!)
Všem žákům děkujeme za účast a těšíme se, až jim to ve Znojmě příští rok „natřeme“ ještě víc!
Za organizační tým p. uč. R. Šebesta Čížková a L. Řeřuchová

Karolinka kap(ut)

Karolinka kap(ut) 20.4.2016

Dne 20.4.2016 se vybraní žáci ZŠ Miroslav zúčastnili běžecké soutěže „Karolinka kap(ut)“. Jedná se o běh do prudkého kopce, soutěž, která prověří vytrvalost a pevnou vůli účastníků. Z našich žáků se nejlépe umístila Michaela Vančurová, která ve své kategorii obsadila 3. místo a Martin Uher, který ve své kategorii obsadil taktéž 3. místo. Vítězům blahopřejeme, všem ostatním děkujeme za vzornou reprezentaci.

Mgr.Lucie Řeřuchová