Coca cola cup chlapců a dívek

Coca cola cup – chlapci

5.10.se v Olbramovicích  konalo kvalifikační kolo celostátního fotbalového turnaje. Našim klukům se po dobrých výkonech podařilo postoupit do dalšího  kola. Zvítězili nad Moravským Krumlovem, Olbramovicemi, Vémyslicemi a remizovali s Višňovou. Střelci branek Jiřikovský L. 2x, Počarovský J., Uher M., Marek F. Další kolo se konalo 31.10. na umělé trávě v Jevišovicích. Zde už byla úroveň soupeřů vyšší a bohužel se nám nepovedlo vstřelit branku. Dvakrát jsme prohráli o gól s Ivančicemi a Hrušovany, se ZŠ Mládeže Znojmo o dvě branky. Přesto bych chtěl klukům poděkovat za velmi dobrou reprezentaci školy, bojovnost a nasazení. Školu reprezentovali tito žáci: Krontorád M., Říha M., Rolinek J., Veselý P., Krul L., Kopečný J., Hladík R., Talafa R., Uher M., Žuffa R., Mikeš J., Počarovský J., Jiřikovský L., Marek F., Černý P., Loveček J.

Coca cola cup – dívky

V Olbramovicích se odehrálo i 1. kolo dívčího turnaje v kopané. Bylo to 25.10. a naše dívky se utkaly s Olbramovicemi. Po dvou rozdílných poločasech, kdy v první půli vstřelila dvě branky Nikol Krulová to vypadalo na jednoznačný průběh, soupeřky se ale nevzdaly, ve druhé půli snížily, ale naštěstí už nestihly vstřelit další branku. Tímto vítězstvím dívky postoupily do dalšího kola, které se bude hrát na jaře. Budeme holkám držet palce a přát jim hodně sportovního štěstí i pěkné zážitky při dalších utkáních.

Za ŠSK Marek Dostál

Coca cola cup – fotbalový turnaj dívek

10807912_1645881478971947_2041992301_n Dne 7.11. 2014  se naše děvčata zúčastnila 1. kola celorepublikového turnaje v kopané pod názvem Coca cola cup. Sehrála dvě povedená utkání ve Strachotíně s domácími Dolními Věstonicemi a Šanovem. Po přesvědčivých výkonech postoupila do druhého kola, které by se mělo hrát v dubnu. Výsledky zápasů Miroslav – Šanov 3:0 (Krátká 2x, Lapešová D.), Dolní Věstonice – Miroslav 0:7 (Krátká 4x, Knotková, Lapešová, Sladká). Školu reprezentovaly tyto hráčky: Krátká S., Šestáková N., Šikulová T., Mičková L., Knotková R., Sladká N., Vrbová D., Lapešová D., Vařeková K., Stixová K., Kuřitková M., Krulová N., Pravdíková M., Kliková E.

Děvčatům  patří poděkování za výbornou reprezentaci školy.

Dostál Marek

Coca cola cup 2015

Dne 8.10. se naši chlapci zúčastnili kvalifikačního kola v kopané v Jevišovicích. Hrálo se na umělé trávě ve dvou skupinách. Vítězové pak soupeřili o postup do dalšího kola. Ve skupině jsme porazili družstvo z Višňové 2:0 (střelci Patočka, Fiala), Vémyslice 2:0 (střelci Patočka, Strečko). Ve finále jsme těsně podlehli ZŠ Moravský Krumlov Klášterní 1:0. Školu reprezentovali Hladík R., Kotál M., Kratochvíl D., Marek T., Patočka T., Pernica P., Priml P., Schubert J., Strečko M., Štefl P., Kratochvíl T., Fiala M., Žák F., Škuta P., Fukal O. Klukům patří poděkování za dobrou reprezentaci školy a bojovný výkon.

Dostál Marek