Školní akademie ZŠ Miroslav 22.6.2018

DSCF3863Fotky z akademie jsou zde i s krátkými videi:)

V pátek 22. června se uskutečnil 20. ročník této tradiční školní akce žáků 1.-9. ročníku. Diváci zhlédli pestrou přehlídku tanců, scének a písniček. Ikdyž počasí bylo velice chladné a deštivé, areál letního kina naplnilo téměř 1500 diváků a většina vytrvala až do konce.

Úvod patřil dětem z MŠ Sluníčko, které svým Cirkusem pod vedením skvělého principála na chůdách nadchly celé publikum. Poté se pódium hemžilo léčiteli stromů z 1. ročníku, slunéčky a sluníčky ze speciálních tříd, fotbalisty z 2. ročníku a pekaři ze třetích tříd. Čtvrťáci měli duše plné slunce, páťaci předvedli zápas, žáci 6.A a 6.B tančili na mix písní, sedmáci sledovali televizi, děvčata ze skupiny Esperance předvedla Dance show, žáci 9.C nás provedli svými písněmi z dětských let, 9.A zavzpomínala na staré melodie ve vystoupení Rebelové a 8.A nacvičila zaktualizovanou pohádku O dvanácti měsíčkách aneb jak Kečupka ke štěstí přišla. Žáci 9. ročníku se rozloučili tanečním vystoupením a celá akademie byla zakončena společnou písní Vzpomínky zůstanou.

Celým programem provázeli žáci 9.A Adéla Jakubová a Erik Klempár.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na náročné přípravě, zdárném průběhu celé akce a skvělému publiku.

Mgr. Jana Kadlecová

Školní akademie 2016

Školní akademie 24.6.2016

V pátek se za krásného letního počasí uskutečnil již 19. ročník této školní akce. Po pěkném vystoupení MŠ Sluníčko jsme mohli zhlédnout vystoupení žáků od 1. po 9. třídu. Následovala plejáda tanců, scének, písniček: Jedeme na výlet, Když jdou děti do města, Country cup, Pidilidi, Polednice, Párty rock, Hříšný tanec a další. Na závěr se nám již tradičně představili pedagogové, kteří zatančili hudební mix končící krásnou melodií…..Pár přátel stačí mít …..Celým vydařeným podvečerem provázeli žáci 7.A Adéla Jakubová a Erik Klempár.

L. Schlesingerová

Školní akademie 20.6.2014

20. června se uskutečnil již 18. ročník této tradiční školní akce žáků 1.-9. ročníků. Diváci zhlédli pestrou přehlídku tanců, scének a písniček. I když účastníky zastihla dešťová sprcha, nenechali se odradit a vytrvali až do konce. Úvod patřil dětem z MŠ Husova, poté se pódium hemžilo Šmoulíky, trpaslíky, piráty, broučky, vystoupil i houslista, žák 7.B, Erik Meisl, tančila se zumba, tančilo se se stuhami, třásněmi. Zazpívali i vítězové Miroslavského klíčku Klára Stixová ze 7.B, Vojta Kubíček z 8.B, Terezie Suchanová z 5. A. Žáci 9. ročníků se rozloučili tancem z muzikálu Pomáda. Na úplný závěr vystoupili i učitelé ZŠ s vtipným vystoupením na píseň To máme mládež. Akci konferovali Klára Stixová, Aneta Hrubá a Petr Weiss. Všichni účinkující i diváci, kterých stále přibývá, se těší na další ročník v r. 2016.

Vystoupení se žáky nacvičily p.učitelky: Benešová, Vráblíková, Hanzelová, Kopečková, Schlesingerová, Svobodová H., Svobodová J., Široká, Nohová, Bartůňková, Maiová, Novotná, Náhlíková, Šimšová, Klejdusová.

Mgr. Ludmila Schlesingerová