Výsledky sběru papíru – říjen 2018

Celkem: 15 593 kg starého papíru.

• Počet žáků: 267
  • Průměr na žáka: 39,6 kg
  • Pořadí tříd: 2.A, 4.A a 1.B
  • Nejúspěšnější žáci: Halvová Anna, Křek Jan, Procházka Tomáš, Zahrádková Pavlína, Fialová Lenka, Vlček Vojtěch, Furišová Anna, Janíček Tomáš, Jelínek Eliáš, Sigmundová Daniela
  • Sběr papíru říjen 2018

Děkujeme všem žákům a rodičům za účast ve sběru papíru .

Sbírejte nadále, budeme se těšit opět v dubnu!

Výsledky ve sběru papíru

• Celkem: 16 889 kg starého papíru.
  • Počet žáků: 288 žáků
  • Průměr na žáka: 40,4 kg.
  • Pořadí tříd: 2.B, 2.A a 3.A
  • Nejúspěšnější žáci: Adam Demuth, Michaela Procházková, Tomáš Procházka, Lenka Fialová, Jan Křek, Karolína Koleňáková, Bronislav Nejedlý, Jakub Vlček, Jakub Ryšavý, Natálie Jelínková

Poděkování patří všem, kteří přispěli jakýmkoli množstvím. Sbírejte nadále, budeme se těšit v dubnu!

Sběr-papíru-říjen-2016

Sběr papíru říjen 2015

Při říjnovém sběru papíru bylo na naší škole nasbíráno celkem 15 893,5 kg starého papíru.  Do sběru se papírzapojilo 277 žáků  a každý odevzdal průměrně 38,9 kg. Nejúspěšnějšími třídami jsou 7.C, 5.A a 5.B  a  žáci s největším odevzdaným množstvím  jsou Adam Demuth, Michaela Procházková, Tomáš Procházka, Ondřej Kadlec, Klára Vystydová, Vilém Bednařík, Bezděková Kateřina, Veselá Ivona, Karlová Eliška a Fialová Lenka, kteří budou oceněni ředitelem školy.

Sběr - podzim 2015

Sběr papíru – vyhodnocení

Sběr papíru 12.6.2015

V dubnu bylo na naší škole nasbíráno celkem 15 090 kg starého papíru.  Do sběru se zapojilo 259 žáků  a každý odevzdal průměrně 35,3 kg. Nejúspěšnějšími třídami jsou 6.C, 3.A a 4.B  a  žáci s největším odevzdaným množstvím  jsou Michaela Procházková, Adam Demuth, Pavel Kvapil, Klára Vystydová, Kateřina Bezděková, Ivana Sobotková,Lenka Fialová, Kateřina Dostálová, Eliška Karlová a Rostislav Veselý. Tito žáci byli odměněni knihou.

Poděkování patří všem, kteří přispěli jakýmkoli množstvím. Sbírejte nadále, budeme se těšit v říjnu!

Kompeltní výsledky sběru papíru 2015

SBĚR PAPÍRU

Ve dnech 10. a 11. dubna 2014 se uskutečnil na naší škole již tradiční sběr starého papíru. Z celkového počtu 427 žáků školy se aktivně zapojilo a alespoň nějaký papír odevzdalo 280 sběračů. Dohromady se nám ho podařilo přinést úctyhodných 17 064 kg.
Na 1. místě se mezi třídami umístila třída 4. A paní učitelky K. Hanzelové, kde se aktivně zapojili všichni žáci a podařilo se jim nashromáždit 2 355 kg papíru
, což znamená, že každý žák přinesl v průměru 117,8 Kg. Dalšími třídami se stoprocentním zapojením žáků byly ještě třídy 1. P a 3.B.
Nejlepším sběračem z celé školy se stal Patrik Havlík ze 4. A, který přinesl neuvěřitelných 640 kg papíru.
Velká pochvala patří ale i všem ostatním, kteří se do tohoto sběru aktivně zapojili, a tím přispěli svým dílem k ochraně přírody i drobnému přilepšení k zajištění vzdělávacího procesu na naší škole.