Podzimní výstava

IMG_20181025_155220Je již mnohaletou tradicí školy, že oslavě Dne vzniku samostatného československého státu předchází v budově 1. stupně „Podzimní výstavka“ výtvarných prací našich žáků.
Opět nás velmi potěšil velký zájem návštěvníků nejen z řad rodičů, ale i široké veřejnosti.

Podzimní výstava

IMG_0115Podzim pomalu vrcholí a k němu již neodmyslitelně patří „Podzimní výstava“ v budově 1. stupně naší školy. Děti pod vedením našich kreativních paní učitelek vytvořily v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností nádherné výkresy a výrobky z nepřeberného množství přírodnin a jiných dostupných materiálů. Odměnou jim byla hojná účast návštěvníků s úsměvem na tváři a pochvalou v ústech.
Děkujeme všem, kteří pohodovou atmosféru výstavy umocnili sladkým nebo slaným pečivem
ze své kuchyně.

Za paní učitelky 1. stupně

PODZIMNÍ VÝSTAVA

img_0060Již tradičně v předvečer oslav vzniku samostatného československého státu se konala v budově 1. stupně „Podzimní výstava“ prací žáků naší školy. Výstavu si prohlédl velký počet návštěvníků, kteří zároveň mohli i ochutnat slané nebo sladké dobroty našich šikovných maminek a babiček.

PODZIMNÍ VÝSTAVA

Je již mnohaletou tradicí naší školy, že v předvečer oslav vzniku samostatného československého státu se koná v budově 1. stupně „Podzimní výstavka“ prací žáků, letos doplněná o fotografie z aktivit dětí ze speciálních tříd pod názvem „Pátý rok pod jednou střechou“.
Obě výstavky si prohlédlo více než 400 návštěvníků, kteří zároveň mohli i ochutnat slané nebo sladké dobroty maminek a babiček.

Podzimní výstava

Ve středeční podvečer rozzářily budovu 1. stupně naší školy desítky svítících dýňových strašáků i očOLYMPUS DIGITAL CAMERAi malých návštěvníků. Proběhla zde podzimní výstava prací žáků 1. stupně a ochutnávka sladkých i slaných výrobků jejich maminek. Vše bylo výborné, za přípravu děkujeme.

Děkujeme  za sladkou či slanou podporu naší podzimní výstavy.

S pozdravem učitelky 1. stupně ZŠ

Více ve fotogalerii